Nasza Firma prowadzi kompleksową obsługę w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych. Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prac blacharskich i lakierniczych.

Wszystkie naprawy, usługi wykonujemy z duża dbałością, szybko i bardzo dokładnie. Stosujemy materiały najwyższej jakości, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy specjalistyczny sprzęt gwarantujący nam pracę na wysokim poziomie. Efektywność naszych działań jest poparta zadowoleniem klientów, co pomaga nam w dalszym rozwoju. W ramach naprawy dysponujemy samochodami zastępczymi, które są do Państwa dyspozycji aż do zakończenia naszych działań. Dzięki temu naprawa samochodu, nie musi oznaczać dodatkowych utrudnień w codziennych obowiązkach. Na wykonaną naprawę udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do współpracy mieszkańców Rybnika, Wodzisławia, Czerwionki-Leszczyn, Żor, Gliwic, Raciborza. Tylko od Twojego wyboru zależy, czy Twoje auto będzie idealnie naprawione. Korzystając z naszych usług masz pewność, że samochód zostawiasz w dobrych rękach. Odpowiemy na każde Twoje pytanie. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, będą one wykonane prawidłowo i z najwyższą starannością. Nasz warsztat znajduje się w łatwo dostępnym punkcie Rybnika.

Wszystkie osoby, które potrzebują pomocy blacharza lub lakiernika zapraszamy do kontaktu.
 
 
 
HOJCZAK-TRANS Rafał Hojczak - BLACHARSTWO-LAKIERNICTWO
ul. Kolejowa 42A (za składem stali Hojczak Stal dawny GS), 44-200 Rybnik
tel. 782 838 482, e-mail: hojczaktrans@op.pl